Mezunlarımızın Dilinden Kariyer Etkinliği

Mezunlarımızın Dilinden Kariyer Etkinliği Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinde Robotik ve Yazılım Topluluğumuz 29 Aralık’ta ‘Mezunlarımızın Dilinden Kariyer’ etkinliğini değerli mezunlarımız Hakkı Ülkü ve Sevcan Doğramacı’nın katılımlarıyla gerçekleştirdi.

2022 yılı mezunlarından Hakkı Ülkü, lise yıllarından Modanisa şirketinde full-stack developer olarak çalıştığı zamana kadar olan kariyer serüvenini dinleyicilerle paylaştı. Bunlarla birlikte; keşkesiz yaşamak, network oluşturmak, korkmadan hareket etmek, staj yapmak ve İngilizce öğrenmek gibi konuların önemine değindi.

2021 yılı mezunumuz Sevcan Doğramacı, bölüm birincisi olarak başarıyla tamamladığı üniversite yıllarından Modanisa şirketinde full-stack developer olarak çalıştığı zamanlara kadar edindiği tecrübeleri dinleyicileriyle paylaştı. Bunların yanında; kendini farklı alanlarda geliştirmek, uluslararası iş tecrübeleri kazanmak, asla pes etmemek ve farklı hobiler edinmek gibi konuların önemi üzerinde durdu.

Üniversitemizi dünya çapında en iyi şekilde temsil eden ve davetimizi kabul edip üniversitemize gelerek bizlere başarı öykülerini anlatan değerli iki mezunumuza ve mezunlarımızı dinlemeye gelen tüm diğer katılımcılara teşekkür ederiz.